LOOVTERAAPIAD VIIMSI TERAAPIAKESKUSES

Loovteraapia on põhjendatud, eesmärgipärane ja planeeritud tegevus psühhoterapeutilises ravis ja rehabilitatsioonis, kus selgelt määratletud kliendi-terapeudi suhtes rakendatakse loovus- ja kunstipõhiseid meetodeid ja tehnikaid kliendi tervislikust seisundist lähtuvate eesmärkide saavutamiseks.  

Loovteraapias  on tegu eesmärgistatud ning järjepidava teraapiatööga ning muutused ei sünni üleöö. Et teraapia saaks toimida, peab sündima ennekõike usaldav ja positiivne teraapiasuhe nii lapse kui tema tugisüsteemiga. Et mõista kas loovteraapia teenusena või konkreetne terapeut sobib, võta julgelt ühendust ja tule meie keskusesse külla. Meie keskuses töötavad kõrgharidusega terviseteaduse spetsialistid, kes on oma töös keskendunud just teraapiatööle laste ja noortega ning omavad töökogemust väga erinevate vaimse tervise probleemidega.

Viimsi Teraapiakeskuse meeskonnas töötab hetkel 3 loovterapeuti, üks visuaalkunsti- ja kaks muusikaterapeuti.

Esmane keskuse ja terapeudiga tutvumine (kuni 30 minutit) on tasuta. Terapeudiga on võimalik tutvuda ka telefoni või Zoomi/Skype teel, kui keskusesse kohaletulek on raskendatud. Meie terapeudid on loovad ja paindlikud, seega võta ühendust ja jaga oma mure. 

Peale esmakohtumist hindab terapeut teraapiavajaduse ning pannakse paika esmased teraapia eesmärgid, teraapiatunni kestvus ja allkirjastatakse ka teraapialeping. 

NB! Teraapiasse tulek ei eelda, et inimene on muusika või visuaalkunstiga kunagi kokku puutunud. Teraapias on erinevad meediumid vahendiks teraapia-eesmärkide saavutamiseks.

Keskuse hinnad 2022/2023

Loovteraapia individuaalseanss, erinevad sihtgrupid (kuni 60 min) 55 eur, (kuni 90 min) 80 eur kord.

Grupimuusikateraapia, erinevad sihtgrupid (kuni 1,5h) 25-35 eur kord.

Grupikunstiteraapia, erinevad sihtgrupid  (kuni 1,5 h) 35 eur kord.

NB! Olenevalt juhtumist võimalus taotleda teraapiatele KOV toetust.


HEA KESKUSE KÜLASTAJA! Juhime tähelepanu, et broneeritud ajal visiidile mitteilmumisel ja teraapia-aja tühistamisel, vähem kui 24 tundi enne visiidi aega, rakendame mitteilmumise tasu, mis on võrdväärne terapeudi vastuvõtu täishinnaga. Palume meeles pidada, et teie poolt õigeaegselt tühistatud aeg, võib olla kellelegi teisele väga väärtuslik!

Meie keskuse missiooniks on teha kvaliteetne ja teaduspõhine loovteraapiate teenus Viimsi vallas võimalikult kättesaadavaks ja mugavaks.

Planeerime ja esitame meeskonnaga pidevalt koostööprojekte, et korraldada toetustega teraapialaagreid või võimaldada meie klientidele soodushindadega grupiteraapiaid või eriprojekte. 

Et olla jooksvalt kursis meie keskuse pakkumiste ja teenustega, taaskülasta meie kodulehte, hoia silm peal meie FB-lehel või saada oma e-mail aadressile: info@viimsiteraapiakeskus.ee