LOODUS- JA LIIKUMISTERAAPILINE TÖÖTUBA SENSOORNE METSAKÜMBLUS

 #liikumine #shinrinyoku #metsakümblus  #liikumisteraapia #sensoornemetsamatk 

Sihtgrupp: 18+

NB! Töötuba toimub inglise keeles (tõlkega)

24 september 11-12:30 ja 1 okt 11-12:30

Grupi suurus: 10 

Asukoht: Viimsi looduses (mets/matkarada), täpsem asukoht saadetakse osalejale enne töötoa toimumist. 

Töötoa läbiviijad ja eesmärgid

Töötoa peamiseks eesmärgiks on (taas)ühendumine enda, oma keha, oma meelte ja ümbritseva loodusega läbi liikumise ja kohalolu. Taastatakse parem kontakt kehaga läbi erinevate maandamis- ja usaldusharjutuste. Töötuba koosneb kahest osast: liikumise osa ja sensoorne osa. Liikumise osa tehnikaid ja tegevusi juhendab koreograaf ja tantsu- liikumisteraapia magistrant Kristina-Maria Heinsalu. Shinrin Yoku ehk metsakümbluse osa juhib sellel alal diplomeeritud Saumya Rathnayake. Teises töötoa osas juhendatakse osalejat läbi 5 erineva sensoorse ülesande, mille eesmärgiks on sisemise rahu ja tasakaalu parem ja oskuslikum leidmine looduses. Töötoa lõpetab ühine tee- ja jagamisering. 

Saumya Rathnayake lõpetas Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži heaolu- ja spaateenuste disaini ja juhtimise eriala ja omab shinrin yoku diplomit ning kogemust metsamatkate korraldamisel Eestis juba mitmendat hooaega.

Kristina-Maria on koreograaf, kes on lõpetanud tantsukunsti eriala nii Tartu Ülikoolis kui Tallinna Ülikoolis (MA). Praegu on ta omandamas tantsu- ja liikumisterapeudi magistrikraadi. Kristina-Maria on koreograaf, tantsuõpetaja ning tulevane terapeut, kes on õpetanud lapsi ja täiskasvanuid juba üle 10 aasta. Ta on loonud tantsulavastusi koostöös Kanuti Guildi Saali ja Sõltumatu Tantsu Lavaga ning on ka mängufilmi “Risttuules” koreograaf. Peamiselt korraldabki Kristina töötubasid noortele ja täiskasvanutele- kontaktimprovisatsioonis, loovliikumises ja improvisatsioonis- nii tantsu kui terapeutilise suunitlusega. 

OLED OODATUD!