LOOVTERAAPIATE TEENUSED 2023/2024

 MEIE KESKUSE MEESKONNAS JA KOOSTÖÖPARTNERITENA TÖÖTAVAD LOOVTERAPEUDID ERINEVATELT SUUNDADELT- KUNST, MUUSIKA JA LIIKUMINE.

PAKUME OMA KESKUSES NII INDIVIDUAAL- KUI GRUPITERAAPIAID, AGA KA ERINEVAID TERAAPILISE SUUNAGA TÖÖTUBASID VÕI ERIPROGRAMME. 

Enne aja broneerimist ja meie keskuse külastamist, palume tutvuda meie keskuse Üldtingimustega.

MIS ON LOOVTERAAPIAD

Loovteraapiaid praktiseeritakse neljal suunal: visuaalkunstiteraapia (art therapy), muusikateraapia (music therapy), draamateraapia (drama therapy) ning tantsu- ja liikumisteraapia (dance and movement therapy). 

Loovteraapia on põhjendatud, eesmärgipärane ja planeeritud tegevus psühhoterapeutilises ravis ja rehabilitatsioonis, kus selgelt määratletud kliendi-terapeudi suhtes rakendatakse loovus- ja kunstipõhiseid meetodeid ja tehnikaid kliendi tervislikust seisundist lähtuvate eesmärkide saavutamiseks.

Loovteraapias  on tegu eesmärgistatud ning järjepidava teraapiatööga ning muutused ei sünni üleöö. Et teraapia saaks toimida, peab sündima ennekõike usaldav ja positiivne teraapiasuhe. Et mõista kas loovteraapia teenusena või konkreetne terapeut sobib, võta julgelt meiega ühendust ja tule keskusesse külla. 

Laste puhul eelistame, et esimesele seansile tullakse koos lapsevanemaga.

Meie keskuses töötavad kõrgharidusega terviseteaduse spetsialistid, kellest mõni on oma töös keskendunud teraapiatööle just laste ja noortega ning kõik omavad töökogemust väga erinevate vaimse tervise probleemidega.

TERAAPIAGA ALUSTAMINE

Peale esmakohtumist kuni 60 minutit (millele rakendub tavaseansi hind) hindab terapeut teraapiavajaduse ning pannakse paika esmased teraapia eesmärgid, teraapiatunni kestvus ja tööle asumisel allkirjastatakse ka teraapialeping. 

Meie terapeudid on loovad ja paindlikud, seega võta ühendust ja jaga oma lugu. 

NB! Teraapiasse tulek ei eelda, et inimene on muusika või visuaalkunstiga kunagi kokku puutunud. Teraapias on erinevad meediumid vahendiks teraapia-eesmärkide saavutamiseks. Teraapiasse ootame igas vanuses inimesi.

KESKUSE HINNAD 2023/2024

Loovteraapia individuaalseanss (sh esmane kohtumine), erinevad sihtgrupid (kuni 60 min) 55 eur. 

Pikemate seansside vajadusel, hind kokkuleppel.

Grupimuusikateraapia, erinevad sihtgrupid (kuni 1,5h) 35 eur 

 Grupikunstiteraapia, erinevad sihtgrupid (kuni 1,5 h) 35 eur 

Vibroakustilise teraapia individuaalteenus 55 eurot

10X vibroakustilise teraapia pakett 450 eurot.

NB! Olenevalt juhtumist võimalus taotleda teraapiatele KOV toetust.

 

HEA KESKUSE KÜLASTAJA! 

Juhime tähelepanu, et broneeritud ajal visiidile mitteilmumisel ja teraapia-aja tühistamisel, vähem kui 24 tundi enne visiidi aega, rakendame mitteilmumise tasu, mis on võrdväärne terapeudi vastuvõtu täishinnaga. 

Palume meeles pidada, et teie poolt õigeaegselt tühistatud aeg, võib olla kellelegi teisele väga väärtuslik!

OLED VÄGA TERETULNUD!